MěV KSČM Český Těšín

MENU

Stanovisko MěV KSČM k výsledkům komunálních voleb 2018 15.12.2018 22:37Do PDF

Stanovisko MěV KSČM k výsledkům komunálních voleb 2018

Vážení spoluobčané – voliči a sympatizanti KSČM, děkujeme za hlasy, které jste odevzdali kandidátům za KSČM Český Těšín.

Zásluhou Vašich hlasů naši kandidáti získali 6,02 % hlasů a máme jeden mandát v městském zastupitelstvu – RNDr. Miroslava Turjapa, který se z 10 místa kandidátky dostal zásluhou preferenčních hlasů na první pozici. Výsledek RNDr. M Turjapa potvrdil, že komunální volby jsou o osobnostech. Na druhé straně se zamýšlíme nad úspěšnými výsledky Hnutí ANO ve volbách v celé ČR, kde je rozhodující název subjektu.

Zabýváme se dosaženými výsledky ve volbách a přemýšlíme, čím to je, že náš volební program, který sleduje zájmy většiny spoluobčanů, ani kandidátka sestavena ze schopných a obětavých lidí neoslovila širší spektrum voličů. Možná jste se ani k informacím o našem volebním programu a kandidátce nedostali, nakolik objednaný výlep plakátů KSČM firma RENGL na poslední chvíli odmítla provést. Nedisponujeme takovými finančními zdroji, abychom platili drahé služby spojené s předvolební kampaní, jako mnohé jiné subjekty. Letáky v omezeném rozsahu jsme roznášeli do vašich schránek vlastními silami.

Obecně v ČR levicové strany a myšlenky jakoby nenalezli své voliče. KSČM v ČR obdržela jenom 4,82 % hlasů. Očekáváme, že celkovou situací a trendem se budou zajímat odborné skupiny KSČM.

Nás zajímá naše město, naši voliči, naši kandidáti, naše priority. Budeme proto pracovat v komisích a výborech, abychom alespoň málo ovlivnili chod města. Budeme nadále mezi vámi v zájmových organizacích, v pracovních kolektivech, mezi mladými lidmi, abychom lépe pochopili vaše potřeby a požadavky. Budeme pracovat takovým způsobem, abychom dosáhli vyšší % hlasů pro KSČM nejen v komunálních volbách.

Přejeme novému vedení města Český Těšín mnoho úspěchů a sil při přetváření města na město moderní a příjemné pro život všech generací.

 

Listopad 2018

MěV KSČM

Český Těšín

www.kscmct.cz


Zpět

LOGIN Copyright © 2014
Přidejte si nás na facebooku
Reklama: